Fotel.TV Film i Fotografia Ślubna Opole

Przepiękne kadry, które zachwycą Was i Waszych gości – z nami Wasze wspomnienia będą niezapomniane!

Kreatywna fotografia ślubna i film ślubny z pasją i zaangażowaniem.

Fotograf Ślubny i kamerzysta na Wesele Opole

Fotel.tv Od wielu lat tworzymy zgrany zespół profesjonalistów, dla których opowiadanie Waszych historii jest nie tylko pracą, ale przede wszystkim pasją. To połączenie sprawia, że zatrzymujemy w obiektywie te najpiękniejsze, a tak ulotne chwile, tworząc za każdym razem nową, niepowtarzalną opowieść o miłości. Ponieważ każda jest inna, podchodzimy do niej indywidualnie i chcemy ją poznać, aby móc stworzyć dla Was wyjątkową pamiątkę z tego najpiękniejszego dnia. To Wasz dzień, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby w pełni oddać jego klimat i emocje. Nasza siedziba mieści się w Opolu, jednak dla Was jesteśmy mobilni i dojeżdżamy do was nawet setki kilometrów. Zapytaj nas o wolny termin.

New Symbol 3

Film ślubny

Opanowaliśmy trudną sztukę opowiadania Waszych historii do perfekcji. Z precyzją łapiemy najdrobniejsze elementy, małe i duże momenty, układając je w najpiękniejszą pamiątkę – Waszą pamiątkę niepowtarzalnego dnia wesela. Rozsiądźcie się wygodnie i delektujcie się wciąż na nowo Waszą historią, odkrywając wzajemną miłość każdego dnia.

New Symbol 1

Fotoreportaż

Fotoreportaż jest sztuką przekazywania emocji i wrażeń z dnia Waszego ślubu. Reportaż ślubny to dyskretne, naturalne uwiecznienie ulotnych momentów, detali, pozornie nieistotnych szczegółów, które stworzą piękną całość – Waszą historię. Nasza pasja, wizja, doświadczenie i pełne zaangażowanie pozwalają nam tworzyć fotoreportaże, które przeczą prawom fizyki i zatrzymują czas i emocje.

New Symbol 14

Ujęcia z drona

Dron jest wspaniałym uzupełnieniem kamery i aparatu podczas wesela. Dotrze tam, gdzie nie ma szans fotograf, czy operator kamery. Dzięki ujęciom z drona film ze ślubu stanie się ciekawszy i nietuzinkowy. Dron może być też wyjątkowym dodatkiem podczas pleneru ślubnego. Pokaże miejsce sesji w pełnej okazałości, a Parę Młodą z zupełnie innej perspektywy.

Zasob 42

Plener ślubny

Sesja ślubna powinna być wymarzonym dniem Pary Młodej, z magicznym efektem pozwalającym wrócić do najpiękniejszych chwil. Z nami nie musisz się o nic martwić. Wszystko dokładnie przygotujemy, nakreślimy. Wam zostanie już tylko dobra zabawa i wspaniała pamiątka. Możemy zorganizować sesję w dniu wesela lub w inny dzień. Wszystko zależy od Was.

New Symbol 13

Album

Wasza historia zasługuje na wyjątkowe podanie. Nie ma nic piękniejszego niż szelest przekładanych stron albumu, oglądanego w gronie rodziny. Uśmiech, wzruszenie, dotyk dłoni, łzy spływające ukradkiem po policzku. Zamknijcie na kartach wyjątkowego produktu, to co najpiękniejsze, a zarazem najbardziej ulotne! Karty albumu nasycimy Waszymi barwami i emocjami.

Zasob 17

Teledysk

Zaufaj naszemu zespołowi i zaczaruj Wasz wyjątkowy dzień w pełen emocji teledysk ślubny, który nie obrośnie kurzem. Uchwycimy najważniejsze momenty i podamy je w treściwej, zwięzłej formie, wykorzystując najnowsze technologie i zachowując najwyższą jakość dźwięku i obrazu. 2- 3 minutowy trailer pozwoli Wam szybko powrócić pamięcią do wspaniałych chwil, w każdym momencie Waszego życia.

fotel.tv 13

Film Ślubny

Zobacz nasze portfolio filmowe.

fotel.tv 12 2

Fotografia Ślubna

Zobacz nasze portfolio fotograficzne.

fotograf ślubny opole

Zatrzymaj czas – Piękno Waszych wspomnień w profesjonalnej fotografii i filmie ślubnym

Sprawdź nasze portfolio fotografii ślubnej i filmów z wesel oraz zobacz cennik naszych usług foto i wideo. Szczególnie polecamy pakiety foto & wideo. W nasze ofercie znajdziesz również sesje ślubne w plenerze, ujęcia z drona czy teledyski montowane jeszcze na weselu!

Jesteśmy z Opola, ale pracujemy w całym kraju i nie tylko. Byliśmy już m.in.

  • Katowice
  • Wrocław
  • Poznań
  • Ostrawa
  • Berlin
  • Warszawa
  • Kluczbork
  • Nysa

Szukasz kamerzysty na wesele?

Nasze wieloletnie doświadczenie i wysokiej jakości sprzęt to gwarancja wspaniałej pamiątki z dnia Waszego Ślubu. Zapoznaj się z naszym filmowym portfolio i przekonaj się że nasz styl jest tym, czego szukasz.

Fotel.tv

Film i Fotografia Ślubna

Od poniedziałku do soboty
od 8.00 do 18.00

Ul. Książąt Opolskich 48
45-006 Opole