Fotel.tv film Ślubny Opole

Film Ślubny – kamerzysta na wesele

Nie to będzie nasza wspólna podróż – profesjonalny film ślubny z unikalną historią tylko z ekipą Fotel.tv

W świecie dynamicznie rozwijającej się technologii, stawiamy na najnowocześniejsze rozwiązania, aby zapewnić Wam niezrównaną jakość obrazu i dźwięku.

Nasza pasja do filmowania sprawia, że z pełnym zaangażowaniem i wrażliwością podchodzimy do każdej realizacji, tworząc autentyczne i wyjątkowe filmy ślubne. W połączeniu z innowacyjnymi technikami montażu, efektami i profesjonalnym sprzętem, stworzymy dla Was niezwykłą pamiątkę, która z wdziękiem przetrwa próbę czasu.

Co możesz mieć w pakiecie?

Dwóch operatorów

Ujęcia z Drona

Teledysk „NA GORĄCO”

wideo z poprawin

wywiady

podziękowania dla rodziców

Jak utrwalić magię chwili?

Od wieków ludzie zadawali sobie pytanie: jak utrwalić magię chwili? W jaki sposób zapanować nas ułomnością ludzkiej pamięci i zachować na lata najdrobniejsze detale? Drżenie dłoni podczas nakładania obrączek, błysk w oku, smak weselnego tortu czy kroki pierwszego tańca. Jak przekazać to dzieciom, wnukom i delektować się każdym szczegółem wyjątkowego dnia – Waszego ślubu?

Mamy na to odpowiedź!

Opanowaliśmy trudną sztukę opowiadania Waszych historii do perfekcji. Z precyzją łapiemy najdrobniejsze elementy, małe i duże momenty, układając je w najpiękniejszą pamiątkę – Waszą pamiątkę niepowtarzalnego dnia wesela.

W czym tkwi tajemnica sukcesu?

W połączeniu gracji, uważności, empatii z najnowszymi technologiami. Zapewnimy Wam jakość z sal kinowych, dzięki kamerom 4K. Pracujemy dyskretnie, nie zabierając Wam swobody i radości z przeżywania pięknych chwil. Nie pozwolimy, aby choćby jeden detal, wzruszenie, łzy radości, zginęły w natłoku zdarzeń. Uchwycimy te uczucia na zawsze w obrazie prawdziwym, żywym, pełnym szczerych emocji.

Nasi kamerzyści to mistrzowie w swoim fachu, sprawnie władający sprzętem, umiejętnościami i kompetencjami.

Rozsiądźcie się wygodnie i delektujcie się wciąż na nowo Waszą historią, odkrywając wzajemną miłość każdego dnia.

Fotel.tv

Film i Fotografia Ślubna

Od poniedziałku do soboty
od 8.00 do 18.00

Ul. Książąt Opolskich 48
45-006 Opole