Fotel.tv Fotografia Ślubna Opole

Fotografia Ślubna

Uwieczniamy Waszą miłość – Fotografia ślubna pełna emocji.

Nasza fotografia ślubna to połączenie pasji, talentu i profesjonalizmu. Uchwycimy każdy niezapomniany moment Waszego wielkiego dnia, oddając emocje, miłość i radość. Zapewniamy Wam wyjątkowe kadry, które na zawsze pozostaną w Waszych sercach i albumach.

Co możesz mieć w pakiecie?

fotoreportaż

album ze zdjęciami

sesja plenerowa

wydrukowane zdjęcia

zdjęcie grupowe

Prezentacja zdjęć na weselu

Fotografia ślubna to sztuka.

Fotoreportaż jest sztuką przekazywania emocji i wrażeń z dnia Waszego ślubu. Reportaż ślubny to dyskretne, naturalne uwiecznienie ulotnych momentów, detali, pozornie nieistotnych szczegółów, które stworzą piękną całość – Waszą historię. Nasza pasja, wizja, doświadczenie i pełne zaangażowanie pozwalają nam tworzyć fotoreportaże, które przeczą prawom fizyki i zatrzymują czas i emocje.

Sesja ślubna powinna być wymarzonym dniem Pary Młodej, z magicznym efektem pozwalającym wrócić do najpiękniejszych chwil. Z nami nie musisz się o nic martwić. Wszystko dokładnie przygotujemy, nakreślimy. Wam zostanie już tylko dobra zabawa i wspaniała pamiątka. Możemy zorganizować sesję w dniu wesela lub w inny dzień. Wszystko zależy od Was –  słuchamy Waszych potrzeb i upodobań.

Fotel.tv

Film i Fotografia Ślubna

Od poniedziałku do soboty
od 8.00 do 18.00

Ul. Książąt Opolskich 48
45-006 Opole